zaterdag, 05 oktober 2019 13:00

Kalender

Geschreven door

LiSB Schaakkalender 2019 2020

    Oktober 2019  
zo 6 1e ronde LiSB LiSB
di 8 1e ronde Topcompetitie Maastricht
za 12 Global Chess Festival Schaesberg
vr 18 Schaakrocknacht Kerkrade
zo 20 Herfsttoernooi (Jeugd Grand Prix) Tegelen
di 22 FIDE rated rapid chess #1-1 eerste turnus Maastricht
za 26 Hyfass toernooi (Senioren Grand Prix) Bergen
ma 28 BSV Open ronde 1 Blerick
di 29 FIDE rated rapid chess #1-2 tweede turnus Maastricht
       
    November 2019  
za 2 2e ronde KNSB KNSB
zo 3 13e SAMSAM (Jeugd Grand Prix) DJC - Stein
zo 10 2e ronde LiSB LiSB
vr 15 8e ronde Intern - 1/8 Finale KO (2e) DJC - Stein
ma 18 BSV Open ronde 2 Blerick
za 23 3e ronde KNSB KNSB
zo 24 Euregio-Cup en de Euregio-League (jeugd) Stein
vr 29 2e ronde Topcompetitie DJC - Stein
za 30 LK snelschaken DJC
       
    December 2019  
zo 8 3e ronde LiSB LiSB
za 14 4e ronde KNSB KNSB
zo 15 Euregio-Cup en de Euregio-League (jeugd) Herzogenrath (D)
zo 15 Wim Berden rapidtoernooi t Stokpaardje
ma 16 BSV Open ronde 3 Blerick
di 17 FIDE rated blitz Chess #1  Maastricht
do 19 3e ronde Topcompetitie Klimmen
vr 27 A-74 toernooi voor 40 + Tegelen
       
    Januari 2020  
zo 5 Persoonlijk Jeugd Kampioenschap Limburg Tegelen/Blerick/Venlo
zo 5 Reserveren Nieuwjaarstoernooi t Pionneke
zo 12 Euregio-Cup en de Euregio-League (jeugd) Maastricht
za 18 Open Noord Limburgse snelschaakkampioenschappen  Horst
zo 26 14e SAMSAM (jeugd Grand Prix) Voerendaal - Klimmen
       
    Februari 2020 (23e-25e Carnaval & 22e-29e Voorjaarsvakantie)  
za 1 5e ronde KNSB KNSB
zo 9 4e ronde LiSB LiSB
ma-vr 10-14 1e ronde rapid LiSB
ma 10 BSV Open ronde 4 Blerick
do 13 1e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
za 15 LimianZ Rapidtoernooi (GP Senioren)      Venlo
di 18 4e ronde Topcompetitie Maastricht
do 20 2e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
vr 21 LK Doorgeefschaak DJC - Stein
do 27 3e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
       
    Maart 2020  
zo 1 Uiterlijke speeldame kwart finale LiSB KO beker LiSB
zo 1 Euregio-Cup en de Euregio-League (jeugd) Houthalen
di 3 FIDE rated blitz Chess #2 Maastricht
do 5 4e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
za 7 6e ronde KNSB KNSB
di 10 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #1 Maastricht
do 12 5e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
zo 15 5e ronde LiSB LiSB
ma-vr 16-20 2de ronde LiSB rapid LiSB
ma 16 BSV Open ronde 5 Blerick
di 17 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #2 Maastricht
do 19 6e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
vr 20 5e ronde Topcompetitie Stein
za 21 BASF Nunhems toernooi 2020  Leudal
zo 22 Theo van Spijk toernooi (Jeugd Grand Prix) Venlo
di 24 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #3 Maastricht
do 26 7e ronde Open kampioenschap midden Limburg t Stokpaardje
za 28 7e ronde KNSB KNSB
di 31 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #4 Maastricht
       
    April 2020 (12-13e Pasen, 27e Koningsdag, 25e-3e/5 Meivakantie)  
za 4 ALV LiSB (voorjaarsvergadering) LiSB
zo 5 6e ronde LiSB LiSB
vr 10-11 GESS vierkampen GESS
ma-vr 13-17 3de ronde LiSB rapid LiSB
di 14 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #6 Maastricht
za 18 8e ronde KNSB KNSB
zo 19 Euregio-Cup en de Euregio-League (jeugd) Aachen (D)
ma 20 BSV Open ronde 6 Blerick
di 21 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #7 Maastricht
do 23 6e ronde Topcompetitie Klimmen
za 25 Vrijwillegerstreffen LiSB (voor genodigden) LiSB
zo 26 Uiterlijke speeldame halve finale LiSB KO beker LiSB
zo 26 28e Koningstoernooi (Jeugd Grand Prix) Blerick
       
    Mei 2020 (21e Hemelvaart, 31e 1e Pinsterdag)  
zo 3 7e ronde LiSB LiSB
za 16 9e ronde KNSB KNSB
zo 17 Euregio-Cup en de Euregio-League (jeugd) Eupen (D)
wo 20 Finale LiSB rapid Voerendaal
za 23 22e Kroegloperstocht  De Juiste -Z-
di 19 FIDE rated blitz Chess #3  Maastricht
vr 22 7e ronde Topcompetitie Stein
di 23 FIDE rated rapid chess #1-1 eerste turnus Maastricht
ma 25 BSV Open ronde 7 Blerick
vr 29-1 Limburg Open Maastricht
di 30 FIDE rated rapid chess #1-2 tweede turnus Maastricht
       
    Juni 2020  
zo 7 LK snelschaken teams DJC - Stein
vr 14 Uiterlijke speeldatum finale LiSB KO beker LiSB
za 20 Nationale pupillendag Maastricht
       
    Juli 2020  
di 4 Maastricht100 - FIDE rated classical chess ronde #5 Maastricht
       
    Augustus  2020  
  1    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelezen: 17121 keer Laatst aangepast op woensdag, 16 oktober 2019 12:08
Meer in deze categorie: « Partijen Beslissingen »

Zoeken

Aankomende activiteiten

Vrijdag 18 oktober: 

9e SchaakRockNacht, Kerkrade

Zondag 20 oktober:

10e Herfsttoernooi, Tegelen (Jeugd Grand Prix) 

Dinsdag 22 oktober:

Eerste avond FIDE rated rapidtoernooi, Maastricht

Zaterdag 26 oktober:

Hyfass-toernooi, Bergen

Maandag 28 oktober:

1e ronde BSV Open, Blerick

Dinsdag 29 oktober:

Tweede avond FIDE rated rapidtoernooi, Maastricht

Zaterdag 2 november:

2e ronde KNSB-competitie

Zondag 3 november:

13e SAMSAM-toernooi, Stein (Jeugd Grand Prix)

 

 

Voor volledige kalender klik hier   

Alex Vinken banner

Bekijk ook onze facebook pagina.

facebook pagina logo lisb 

 

png bpb.fw

 

png ispw.fw

Ga naar boven