zaterdag, 12 mei 2018 10:00

Eindstanden van TOP-competitie DJC in Stein

Geschreven door

In de TOP-competitie 2017-20178 van DJC Stein is afgelopen vrijjdag 11 mei de 7e en laatste ronde gespeeld. In de hoogste groep is Ynze Mengerink winnaar met 6,5 uit 7.

In deze competitie is gespeeld in vier groepen.

Voor een uitgebreide fotoreportage klik hier

Voor partijen Ynze Mengerink klik hier

Op de foto hier onder: Ynze Mengerink.

Eindstand groep 1

 NaamScoreRatingTPRW-WeSB1234567
1 Mengerink,Ynze 6.5 2052 2406 +2.38 19.25 1 1 1 1 1 1 ½
2 Van Hassel,Rene 4.5 2118 2077 -0.25 14.75 1 ½ ½ 1 ½ ½ ½
3 Winkels,Marcel 4.5 1959 2099 +1.32 12.25 0 1 1 0 ½ 1 1
4 Miesen,Fabian 4.0 2234 2008 -1.74 8.5 1 1 0 0 1 0 1
5 Graff,Marcel 2.5 1867 1909 +0.22 8.75 0 0 ½ 1 ½ 0 ½
6 Merx,Bob 2.0 2008 1832 -1.68 5.75 1 ½ 0 ½ 0 0 0
7 Van Kan,Jean 2.0 1854 1854 -0.15 5.5 0 0 ½ ½ ½ ½ 0
8 Van Dinteren, Peter 2.0 1849 1855 -0.10 4.25 0 0 ½ 0 0 1 ½

 

Eindstand groep 2

 NaamScoreRatingTPRW-WeSB1234567
1 Kraus,Marc 5.5 1829 1979 +1.28 16.75 ½ 1 1 1 1 ½ ½
2 Van Brug,Rolf 5.0 1827 1907 +0.79 15.0 ½ ½ 1 1 ½ 1 ½
3 Caessens,Leo 4.5 1809 1854 +0.49 14.0 ½ 1 ½ ½ 1 ½ ½
4 Bischoff,Gerard 4.0 1825 1800 -0.19 11.25 1 1 0 ½ ½ 1 0
5 Coenjaerts,Rene 2.5 1668 1670 -0.04 8.25 0 0 ½ 0 ½ ½ 1
6 Chappin,Rene 2.5 1598 1680 +0.65 5.5 1 0 ½ 0 0 0 1
7 Wallekers,Willem 2.0 1668 1614 -0.54 7.25 0 ½ ½ 0 0 ½ ½
8 Van Dinteren,Ron 2.0 1849 1588 -2.44 6.0 ½ 0 0 1 ½ 0 0

 

Eindstand groep 3

 NaamScoreRatingTPRW-WeSB1234567
1 Van den Akker,Jack 6.0 1346 1721 +3.09 19.25 ½ 1 1 1 1 ½ 1
2 Lovasz,Jip 4.5 1223 1532 +2.77 12.5 1 1 0 ½ 1 0 1
3 Mikkers,Peter 4.0 1548 1433 -0.93 11.75 ½ 1 ½ ½ 0 ½ 1
4 Weijnans,Richard 4.0 1351 1461 +1.04 10.0 ½ 0 1 0 1 ½ 1
5 Castenmiller,Wim 3.0 1424 1351 -0.71 9.75 ½ ½ 0 ½ ½ 1 0
6 Lipperts,Frans 3.0 1552 1333 -1.98 8.75 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0
7 Dohmen,Ron 2.5 1489 1290 -1.87 7.0 ½ 0 ½ ½ 0 1 0
8 Verschuren,Roger 1.0 1297 1110 -1.41 3.5 0 0 ½ 0 ½ 0 0

 

Eindstand groep 4

 NaamScoreRatingTPRW-WeSB1234567
1 Havenaar,Nico 6.0 931 1406 +3.95 19.0 1 0 1 1 1 1 1
2 Daems,Jan 6.0 1192 1368 +1.33 16.0 1 1 1 1 1 0 1
3 Bruinen,Jolijn 4.5 1093 1175 +0.85 9.25 ½ 1 0 1 1 1 0
4 Hermans,Marc 4.5 962 1194 +2.16 9.25 ½ 0 1 0 1 1 1
5 Bucholtz,Loek 3.0 1179 1011 -1.54 8.0 0 1 1 1 0 0 0
6 Bergs,Pierre 2.0 1200 900 -2.74 3.0 1 0 0 0 0 1 0
7 Van der Burg,Albert 2.0 900 943 +0.23 2.0 0 1 0 0 0 0 1
8 bye 0.0 1150 265 -4.24 0.0 0 0 0 0 0 0 0

Laatst aangepast op zaterdag, 12 mei 2018 10:04

Media

38332380081_557d523325_o

Zoeken

Aankomende activiteiten

Vrij. 28 sept.

1e ronde TOP-Competitie, DJC Stein

Vrij. 28 sept.

SchaakRockNacht, Kerkrade

Zat. 29 sept.

Hyfass Adviesgroep toernooi, Bergen

Woe. 3 okt.

Schoolschaaktoernooi, 14.00 uur in Weert

Zat. 6 okt.

2e ronde KNSB-competitie

 

Voor volledige kalender klik hier   

Ga naar boven