zondag, 20 oktober 2019 20:00

Uitslagen 10e Herfsttoernooi Tegelse SV voor jeugdspelers

Geschreven door

2019Tegelen20oktAan het 10e Herfsttoernooi van de Tegelse SV namen op zondag 20 oktober 56 jeugdspelers deel van 11 verschillende verenigingen.

Het aantal van 56 spelers van 11 clubs was beduidend meer dan vorig jaar (toen: 45 spelers van 7 clubs).

Ook enkele verenigingen uit Noord Brabant (SV Gardé, ESV, SV De Combinatie en HMC) namen deel en de Schachfuchsen uit Kempen en TTC Blau Weiss uit Geldern (Duitsland). Verder was ook de Talentencampus Venlo goed vertegenwoordigd. De verenigingsbeker (de beste bezoekende club) werd gewonnen door  SV Voerendaal vóór de Schachfuchse uit Duitsland.

Dit toernooi telde mee voor de Jeugd Grand Prix Limburg,

Voor de opzet van dit toernooi, zie aankondiging

Voor foto-album klik hier

De uitslagen:

Groep A

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Laurens Ekker

7 ½

Tegelse SV

2.

Levi Schrijver

2

Tegelse SV

3.

Jules Julicher

1 ½

SV Leudal

 

Groep B

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Ties Dumont

8

SV Voerendaal

2.

Sascha Kurt

6 ½

ESV

3.

Joshua Ekker

6

Tegelse SV

4.

Jason Knapen

5 ½

Tegelse SV

 

Giel Smael

5 ½

DJC/Maastricht

6.

Justin van Wijk

2 ½

SV Voerendaal

7.

Merlijn Kursten

0

SV Gardé

 

Groep C

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Josephine Damen

7

SMB Nijmegen

2.

Lucas Hesse

5

Schachfuchse

3.

Milan Reints

4

Tegelse SV

 

Maxim Ekker

4

Tegelse SV

5.

Alexandra Giesen

3

Tegelse SV

6.

Hamza Ammi

2 ½

Tegelse SV

7.

Susanne Manoukian

2

Blerickse SV

8.

Milan Buijel

½

Blerickse SV

 

Groep D1

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Jelmar Klinkenberg

6

SV Voerendaal

2.

Noach Schouenberg

5 ½

Tegelse SV

3.

Sven Mewiss

4 ½

Tegelse SV

4.

Jamee He

3

Blerickse SV

 

Amber Tromm

3

SV Gardé

6.

Alexander Scholte

2 ½

Tegelse SV

7.

Gwen Kursten

2

SV Gardé

8.

Tristan Hermans

1 ½

Tegelse SV

 

Groep D2

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Jim van Gerven

6 ½

Tegelse SV

2.

Reinier Derksen

5

Tegelse SV

 

Siem Keulen

5

SV Leudal

4.

Lucy de Ruiter

4

Blerickse SV

5.

Jase Boers

3 ½

Blerickse SV

6.

Jonne Fusers

2

SV Gardé

 

Ties Rouleaux

2

Blerickse SV

8.

Quinn Seuren

0

Blerickse SV

 

Groep E1

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Frederik Hesse

5

Schachfuchse

2.

Roel Hompes

4

SV Gardé

3.

Mathilda Kempkens

2

TTC Blau Weiss

 

Bram Leeuwerik

2

SV Leudal

 

Sem Kok

2

SV Voerendaal

6.

Luca Aerts

0

Talentencampus

 

Groep E2

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Thijn Buskens

4

Talentencampus

 

Yannick Koenen

4

Talentencampus

3.

Siem Paulus

3

Blerickse SV

4.

Cas van Eerdt

2 ½

SV Gardé

5.

Nik Pollux

1 ½

Talentencampus

6.

Merlijn Grim

0

Talentencampus

 

Groep F

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Pim Jilesen

8

HMC den Bosch

 

Groep G

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Boyd Leenen

9

SV de Combinatie

2.

Johannes Hesse

7

Schachfuchse

3.

Levy Fang

5 ½

Tegelse SV

4.

Jannick Erens

4 ½

Blerickse SV

5.

Lorijn Fusers

3 ½

SV Gardé

6.

Jarko Verstappen

1 ½

SV Gardé

 

Groep H             

Nr.

Naam

Punten

Club

1.

Julian Veenje

3 ½

Blerickse SV

2.

Levi Kok

2 ½

SV Voerendaal

Laatst aangepast op zondag, 20 oktober 2019 21:05

Laat een reactie achter

Zorg ervoor dat alle vereiste gegevens ingevuld zijn, aangeduid met een asterisk (*). HTML code is niet toegestaan.

Zoeken

Aankomende activiteiten

Maandag 18 november:

2e ronde BSV Open, Blerick

Woensdag 20 november:

Belgisch-Limburgs schoolschaakkampioenschap, Hamont-Achel

Zaterdag 23 november:

3e ronde KNSB-competitie

Zondag 24 november:

Euregio-jeugdwedstrijden, Stein

Vrijdag 29 november:

2e ronde TOP-competitie, Stein

Zaterdag 30 november:

Open Limburgs Kampioenschap snelschaak, Stein 

 

Voor volledige kalender klik hier   

 

Alex Vinken banner

Bekijk ook onze facebook pagina.

facebook pagina logo lisb 

 

png bpb.fw

 

png ispw.fw

Ga naar boven