Competities KO Beker

LiSB Knock Out bekertoernooi 2019-2020

Speeldata  

 

1e ronde (¼ finale) 

1 maart 2020

2e ronde (½ finale)

26 april 2020

3e ronde (finale)

14 juni 2020

Bovenstaande data zijn deadlines: eerder een wedstrijd regelen is natuurlijk oké.

 

Resultaat loting A-klasse: 

4 deelnemende teams: 1e ronde, halve  finale: 

Voerendaal 2 - DJC 1 

Maastricht - Voerendaal 1

Deze wedstrijden dienen uiterlijk  26 april 2020 te zijn gespeeld. 

 

Resultaat loting B-klasse:

7 deelnemende teams: 1e ronde:

Hoensbroek- Kerkrade 

Maastricht 2 - DJC 2 

EWS - Voerendaal 3 

Schaesberg is vrijgeloot. 

Deze wedstrijden dienen uiterlijk 1 maart 2020 te zijn gespeeld.

 

Reglement

Voor het volledige reglement, zie: Reglement

De resultaten worden niet voor ratingverwerking doorgegeven.

 

Competitieleider: Paul Thissen, tel. 06-21816496, e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Winnaars:     
Seizoen  Klasse A  Klasse B 
1984-1985  DJC   
1985-1986  GESS   
1986-1987  GESS   
1987-1988  Schaesberg   
1988-1989  Brunssum   
1989-1990  Schaesberg   
1990-1991  Schaesberg   
1991-1992  Voerendaal   
1992-1993  Schaesberg   
1993-1994  Brunssum   
1994-1995  Schaesberg  
1995-1996  't Pionneke  VSM 
1996-1997  Brunssum  Reuver 
1997-1998  Voerendaal  GESS 
1998-1999  't Pionneke  J'Adoube 
1999-2000  VSM  Fianchetto  
2000-2001  Hoensbroek/ME  Eijsden 
2001-2002  Brunssum Sjaak  Mat 
2002-2003  Voerendaal  Geleen 2
2003-2004  Venlo GESS
2004-2005  Venlo  Kerkrade
2005-2006  Voerendaal  DJC 2 
2006-2007 DJC Geleen 2
2007-2008 Voerendaal Geleen 2
2008-2009 Geleen 1 Geleen 2
2009-2010 DJC Kerkrade
2010-2011 Voerendaal  Kerkrade 
2011-2012 DJC  Kerkrade 
2012-2013 DJC Kerkrade
2013-2014 DJC Schaesberg
2014-2015  DJC Hoensbroek/ME 
2015-2016 DJC Kerkrade
2016-2017 DJC Kerkrade
2017-2018 DJC Kerkrade
2018-2019 Voerendaal Kerkrade
Gelezen: 3430 keer Laatst aangepast op zaterdag, 11 januari 2020 22:40

Zoeken

Aankomende activiteiten

Zaterdag 1 februari:

5e ronde KNSB-competitie

Dinsdag 4 februari:

1e avond Open Roermonds rapidkampioenschap, Roermond

Zondag 9 februari:

4e ronde LiSB-competitie

Maandag 10 februari:

4e ronde BSV Open, Blerick

Donderdag 13 februari:

1e ronde Open Kampioenschap van Midden-Limburg, Maasbracht

Zaterdag 15 februari:

17e LimianZ Rapidtoernooi (Senioren Grand Prix), Venlo 

Vrijdag 28 februari:

Simultaan GM Lucas van Foreest, Landgraaf

 

Voor volledige kalender klik hier   

 

Alex Vinken banner

Bekijk ook onze facebook pagina.

facebook pagina logo lisb 

 

png bpb.fw

 

png ispw.fw

Ga naar boven